PocketBook 641 Aqua 2

Čítačka kníh PocketBook 641 Aqua 2

Vodotesná čítačka kníh PocketBook Aqua 2 s krytím IP57.

Čítačka kníh je odolná voči prachu a otlačkom prstov. Ochrana IP57 zaručuje, že zariadenie odolá aj ponoru do vody až do hĺbky jedného metra. Jedinečná vlastnosť čítačky z nej robí ideálneho kadidáta ak plánujete ísť napríklad na kúpalisko alebo k moru.

Design:
Povrch čítačky je príjemný na dotyk. Použité materiály a povrchová úprava zabezpečujú vyššiu odolnosť voči otlačkom prstov a mastnote. Na bočnej strane sa nachádzajú ergonomické tlačidlá určené na listovanie strán počas čítania. Čítačka kníh sa pohodlne drží aj v jednej ruke.

Displej:
Multisenzorový 6″ E-ink displej bude šetrný k vašim očiam. Kvalitný kontrast s HD rozlíšením 1024 x 758 pixelov aj pri dlhom čítaní. Výborný doplnok je LED osvetlenie displeja, prakticky môžete čítať v akýchkoľvek svetelných podmienkach. Displej je dotykový, čo zvyšuje konfort pri čítaný a celkovom ovládaní čítačky kníh.

Výhody a doplnky:
PocketBook 641 Aqua 2 ponúka naozaj veľa možností. Podporuje prehrávanie mp3 súborov a má aj integrované hry ako sudoku, šach.

Súčasťou vybavenia je aj internetový prehliadač, kalkulačka, knižný obchod a galéria. Pripojenie na wifi je pri tejto čítačke kníh samozrejmosťou a môže sa pochváliť aj službami ako PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Send-to-PocketBook.

Ďalším plusom je aj integrovaný slovník a možnosť predčítania textu.

Batéria a pamäť:
Batéria Li-lon s kapacitou 1500mAh vydrží nabitá až jeden mesiac. Interná pamäť je 8192MB s možnosťou rozšírenia o pamäťovú kartu.

Podporované formáty:
Čítačka kníh podporuje až 17 formátov na čítanie. Z najznámejších sú to EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU,HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC. Taktiež podporuje 4 grafické formáty JPEG, BMP, PNG, TIFF.

Chcem vedieť viac o čítačkách kníh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.