Čítačka kníh PocketBook 632 Touch HD 3

Komfortná čítačka kníh aj pre náročnejších užívateľov.

PocketBook 632 Touch HD 3 je jednoznačne poctivá čítačka kníh s poriadnymi funkciami. Či už s čítačkami kníh začínate alebo očakávate niečo viac, určite splní vaše požiadavky.

Design:
Na prvý pohľad určite zaujme svojím moderným spracovaním. Výborne padne do ruky, zároveň je ľahká 155g a rozmerovo ideálna, takže ju môžete mať stále so sebou.

Displej:
Obrazovka veľkosti 6″ s rozlíšením 1072 x 1448 px je vybavená podsvietením s technológiou SMARTlight. Automatický režim, ktorý je prednastavený zabezpečí pohodlné čítanie počas celého dňa. Vďačným doplnkom je možnosť manuálneho nastavenia jasu a teploty farieb. Displej má aj funkciu automatického otáčania, čo určite zvyšuje komfort pri čítaní.

Výhody a doplnky:
Čítačka kníh PocketBook 632 Touch HD 3 má hneď niekoľko podstatných výhod. Pripojenie na wifi je pri tomto modely samozrejmosťou. Súčasťou výbavy je aj viac jazyčný slovník a podpora mp3 prehrávania. Zvukové funkcie je možné spostredkovať cez adaptér micro USB a taktiež cez bluetooth, čo určite využijete ak máte radi audioknihy. Príjemnou funkciou je Text-to-Speech, čo znamená že označený text v čítačke kníh si môžete prehrať ako audio.

Ďaľším plusom je ochrana HZO Protection, čítačka je vode odolná až do ponoru 1m a tiež odolná voči vlhkému prostrediu.

Batéria a pamäť:
Batéria s kapacitou 1500mAh vydrží až 1 mesiac prevádzky. Dominantou tejto čítačky kníh je jej interná pamäť s kapacitou až 16384MB, čo je už veľmi slušná knižnica. Drobným mínusom je, že čítačka kníh nemá slot pre pamäťové karty.

Podporované formáty:
Zariadenie podporuje 17 textových a 4 grafické formáty.

Chcem vedieť viac o čítačkách kníh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.