Čítačka kníh PocketBook 627 Touch Lux 4

Malá, ľahká a jednoduchá čítačka kníh. Predstavujeme vám PocketBook 627 Touch Lux 4.

Design:
Čítačka kníh sa veľmi dobre a pohodlne drží v rukách. Jej prednosťou je ľahká konštrukcia s hrúbkou len 8mm a menšie rozmery. S hmotnosťou len 155g vás bude sprevádzať na vašich cestách spolu s vašimi obľúbenými knihami. Tento model je praktický určený pre každého, kto hľadá jednoduché zariadenie na čítanie.

Displej:
Kvalitný E-ink displej bude šetrný k vašim očiam. Ak radi čítate svoje obľúbené knihy hlavne večer, určite oceníte úsporné osvetlenie displeja spolu s funkciou spánku. Uhlopriečka displeja je 6 ” s rozlíšením 758 x 1024 px, obrazovka je dotyková, čo uľahčí listovanie strán počas čítania ako aj ovládanie zariadnia.

Výhody a doplnky:
Výkonná operačná pamäť spolu s procesorom zabezpečujú plynulý chod čítačky kníh. Odozva je rýchla a chod aplikácií je taktiež bezproblémový.
Použiteľným doplnkom je aj slovník, ktorý podporuje až 24 jazykových kobinácií.

Batéria a pamäť:
Pri plnom nabitý batéria vydrží plnohodnotne fungovať až jeden mesiac. Pamäť zariadenia je 8192MB, čo predstavuje až 3000 e-kníh alebo iných textových dokumentov. Internú pamäť je možné rozšíriť o pamäťovú kartu a to už je poriadna vrecková knižnica.

Podporované formáty:
Čítačka kníh PocketBook 627 Touch Lux 4 podporuje až 17 textových formátov vrátane PDF. Tiež podporuje 4 grafické formáty JPEG, BMP, PNG a TIFF.

Zaujímavým doplnkom tejto čítačky kníh sú integrované hry. Ak si budete chcieť na chvíľu oddýchnuť od čítania je to ideálne riešenie.

Chcem vedieť viac o čítačkách kníh.

Leave Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.